Через спеку у Луцьку просять не поливати городи питною водою: у чому причина

26 червня 2026 р. 19:10

26 червня 2026 р. 19:10


Через тривалу спеку та відсутність опадів у Луцькій міській територіальній громаді суттєво зросло навантаження на систему централізованого водопостачання . У КП «Луцькводоканал» закликають мешканців тимчасово утриматися від поливу присадибних ділянок питною водою, щоб уникнути перебоїв із водопостачанням.

Комунальники повідомляють, що через спекотну погоду та тривалу відсутність дощів значно збільшилося споживання води.

У підприємстві наголошують, що надмірне використання води для поливу призводить до зниження тиску в мережі та може спричинити перебої з водопостачанням, насамперед для мешканців багатоквартирних будинків.

Для поливу рекомендують використовувати воду з колодязів, технічну воду або накопичену дощову воду.

«Просимо всіх споживачів раціонально використовувати воду та, за можливості, застосовувати для поливу воду з колодязів, технічну або накопичену дощову воду. Дякуємо за розуміння, відповідальність та співпрацю у забезпеченні стабільного водопостачання для всієї громади», - йдеться у дописі.

«Луцькводоканал» отримає 8 автівок та спецтехніку від Нацполіції

Через спеку у Луцьку просять не поливати городи питною водою: у чому причина

Джерело: vsn.in.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua