У Володимирі вшанували пам’ять полеглих у червні Захисників України

26 червня 2026 р. 21:37

26 червня 2026 р. 21:37


Сьогодні, 26 червня, на центральній площі міста, біля Дошки пам’яті полеглим Героям-землякам, відбулася спільна панахида. Громада молилася за воїнів, які віддали життя у червні, та за всіх Захисників, які загинули в боротьбі за незалежність України.

Про це повідомляють на сторінці Володимирської міськради у «Фейсбук» .

У заході взяли участь Володимирський міський голова Ігор Пальонка , представники районної влади, духовенство, військовослужбовці та небайдужі мешканці, які прийшли підтримати сім’ї Героїв.

Захід розпочався літією та заупокійною молитвою, під час якої присутні вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя за незалежність нашої держави.

Під час заупокійної літії ведуча Аліна Ярмолюк озвучила імена всіх земляків, які віддали життя за Україну та пам’ять про яких вшанували цього місяця. Завершився реквієм покладанням квітів до Дошки пам’яті під музичний супровід військового оркестру 14 бригади.

Нагадаємо, що такі пам’ятні заходи відбуватимуться в останню п’ятницю кожного місяця. Відповідне рішення ухвалили під час зустрічі міського голови Ігоря Пальонки з родинами полеглих військовослужбовців, аби забезпечити належне вшанування пам’яті кожного захисника України. У Володимирі вшанували пам’ять полеглих у червні Захисників України

купити квартиру Луцьку

У Володимирі вшанували пам’ять полеглих у червні Захисників України

Джерело: volynonline.com