У Луцьку в громадському місці підліток влаштував стрілянину

27 червня 2026 р. 21:21

27 червня 2026 р. 21:21


У Луцьку на вулиці Львівській у громадському місці підліток влаштував стрілянину. Рішенням суду його покарали лише незначним штрафом.

Про це йдеться у постанові Луцького міськрайонного суду, інформують Волинські новини.

У протоколі вказується, що 10 травня 17-річний хлопець на вулиці Львівській у громадському місці тримав у руках, споряджав холостими патронами та здійсним один постріл в повітря зі стартового пістолета Retay 9мм. Цим юнак порушував громадський порядок та спокій громадян.

Патрульні склали на підлітка протокол за дрібне хуліганство. У суді він повністю визнав провину, також вона була доведена зібраними доказами.

Суддя, врахувавши, що юнак досягнув 17-річного віку і підлягає відповідальності за інкримінованими правопорушеннями на загальних підставах, оштрафував його на 117 гривень. Також він має сплатити 665 гривень судового збору.

У Луцьку в громадському місці підліток влаштував стрілянину

Джерело: vsn.in.ua