вологість:
тиск:
вітер:
У Луцьку в громадському місці підліток влаштував стрілянину
У Луцьку на вулиці Львівській у громадському місці підліток влаштував стрілянину. Рішенням суду його покарали лише незначним штрафом.
Про це йдеться у постанові Луцького міськрайонного суду, інформують Волинські новини.
У протоколі вказується, що 10 травня 17-річний хлопець на вулиці Львівській у громадському місці тримав у руках, споряджав холостими патронами та здійсним один постріл в повітря зі стартового пістолета Retay 9мм. Цим юнак порушував громадський порядок та спокій громадян.
Патрульні склали на підлітка протокол за дрібне хуліганство. У суді він повністю визнав провину, також вона була доведена зібраними доказами.
Суддя, врахувавши, що юнак досягнув 17-річного віку і підлягає відповідальності за інкримінованими правопорушеннями на загальних підставах, оштрафував його на 117 гривень. Також він має сплатити 665 гривень судового збору.
- Стріляв у власника магазину та втік за кордон: волинянина оголосили у міжнародний розшук
- У Луцьку біля Варшавського ринку п'яний чоловік стріляв в перехожого
- Розбили скло та пошкодили кузов: біля Луцька двоє чоловіків побили авто ТЦК. Відео
Джерело: vsn.in.ua
Новини рубріки
Свіже, домашнє та ще й можна поторгуватись: чим приваблює покупців літній базар у Луцьку
27 червня 2026 р. 21:51
Офіційно підтвердили загибель Героя з Волині Георгія Дячука
27 червня 2026 р. 21:40
Підтвердили загибель воїна із Вишнівської громади Андрія Стернічука
27 червня 2026 р. 21:28