У селищі на Волині жителів закликають кип'ятити воду: в чому справа

28 червня 2026 р. 19:04

28 червня 2026 р. 19:04


Жителів Ратного, які користуються водою зі свердловини КНП «Ратнівська центральна районна лікарня», закликають тимчасово вживати її для пиття лише після кип’ятіння.

Про це повідомили у КНП «Ратнівська ЦРЛ».

У медичному закладі пояснюють, що через високу температуру повітря розпочали хімічне очищення та дезінфекцію резервуарів для зберігання води.

На період проведення робіт споживачам рекомендують використовувати воду для питних потреб лише після попереднього кип’ятіння.

Також у лікарні застерігають від використання води з мережі для наповнення ставків, оскільки це може становити серйозну небезпеку для риби та водних організмів.

Медики просять жителів громади поставитися до рекомендацій відповідально та дбати про власне здоров’я і навколишнє середовище.

У селищі на Волині жителів закликають кип'ятити воду: в чому справа

Джерело: volynua.com