Рашисти зґвалтували жінку на Донеччині, погрожуючи вбивством її дітей

20 червня 2026 р. 02:15

20 червня 2026 р. 02:15


У 2022 році під час повномасштабного наступу окупанти взяли під контроль одне з сіл на півночі області. Прокурори довели, що у червні 27-річний старший водій й 29-річний водій-заправник в/ч 74854 вдерлися на подвір’я домоволодіння, в якому разом із чоловіком та двома дітьми 6 і 10 років мешкала місцева жителька, повідомляє Офіс генпрокурора.

Озброєні нападники змусили жінку піти з ними до сусіднього домоволодіння. Опинившись в порожній оселі, вони, аби побороти опір потерпілої, вкололи їй невідому речовину. Надалі російські військові, застосовуючи фізичну силу та погрози вбивства її дітей, по черзі зґвалтували постраждалу. При цьому старший з окупантів душив її руками. Після скоєного вони залишили місце злочину.

Коли українські захисники звільнили населений пункт правоохоронці змогли ідентифікувати громадян рф, які вчинили цей злочин.

За публічного обвинувачення Донецької обласної прокуратури суд визнав їх винними у жорстокому поводженні з місцевим населенням, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, та заочно засуджено до 12 років ув’язнення.

За вироком суду насильники мають сплатити постраждалій по 500 тис. грн.

Підписуйтеcь на наш Telegram-канал Lenta.UA - ЄДИНІ незалежні новини про події в Україні та світі

Фото: Офіс генпрокурора.

Євген Медведєв

Рашисти зґвалтували жінку на Донеччині, погрожуючи вбивством її дітей

Джерело: lenta.ua (Донбас)