Поблизу Волновахи українські військові знищили дві пускові установки російського ЗРК С-300

26 червня 2026 р. 16:53

26 червня 2026 р. 16:53


Українські військові завдали чергового удару по російській системі протиповітряної оборони на тимчасово окупованій території Донеччини. Поблизу Волновахи оператори безпілотників знищили дві пускові установки зенітно-ракетного комплексу С-300.

Відео бойової роботи оприлюднили військовослужбовці 3-ї бригади оперативного призначення Національної гвардії України «Спартан».

Біля Волновахи уразили російський комплекс С-300

За інформацією військових, операцію виконали оператори ударних дронів підрозділу «Black Sky» зі складу бригади «Спартан».

Під час розвідки вони виявили позиції російської протиповітряної оборони в районі тимчасово окупованої Волновахи. Після цього по цілях завдали ударів безпілотниками.

У результаті було знищено дві пускові установки зенітно-ракетного комплексу С-300, які росіяни розгорнули неподалік Волновахи поруч із трасою Донецьк–Маріуполь.

Відео:

Чому С-300 є важливою ціллю

С-300 — це один із основних зенітно-ракетних комплексів російської армії, призначений для прикриття військ від ударів літаків, крилатих і балістичних ракет.

Пускові установки цього комплексу є складними у виробництві та вважаються дефіцитною технікою для російських військ. Їхня втрата ускладнює роботу системи протиповітряної оборони та потребує тривалого часу для відновлення.

"Вартість знищеної ворожої техніки ~ 50 мільйонів доларів. Утім, найголовніше – окупанти втратили змогу завдавати ударів по прифронтових територіях Донеччини (зазвичай ворог використовує С-300 в режимі «земля-земля» для обстрілів наземних цілей)", - акцентували українські захисники.

Реклама

Поблизу Волновахи українські військові знищили дві пускові установки російського ЗРК С-300

Джерело: volnovakha.city

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua