вологість:
тиск:
вітер:
Поблизу Волновахи українські військові знищили дві пускові установки російського ЗРК С-300
Українські військові завдали чергового удару по російській системі протиповітряної оборони на тимчасово окупованій території Донеччини. Поблизу Волновахи оператори безпілотників знищили дві пускові установки зенітно-ракетного комплексу С-300.
Відео бойової роботи оприлюднили військовослужбовці 3-ї бригади оперативного призначення Національної гвардії України «Спартан».
Біля Волновахи уразили російський комплекс С-300
За інформацією військових, операцію виконали оператори ударних дронів підрозділу «Black Sky» зі складу бригади «Спартан».
Під час розвідки вони виявили позиції російської протиповітряної оборони в районі тимчасово окупованої Волновахи. Після цього по цілях завдали ударів безпілотниками.
У результаті було знищено дві пускові установки зенітно-ракетного комплексу С-300, які росіяни розгорнули неподалік Волновахи поруч із трасою Донецьк–Маріуполь.
Відео:
Чому С-300 є важливою ціллю
С-300 — це один із основних зенітно-ракетних комплексів російської армії, призначений для прикриття військ від ударів літаків, крилатих і балістичних ракет.
Пускові установки цього комплексу є складними у виробництві та вважаються дефіцитною технікою для російських військ. Їхня втрата ускладнює роботу системи протиповітряної оборони та потребує тривалого часу для відновлення.
"Вартість знищеної ворожої техніки ~ 50 мільйонів доларів. Утім, найголовніше – окупанти втратили змогу завдавати ударів по прифронтових територіях Донеччини (зазвичай ворог використовує С-300 в режимі «земля-земля» для обстрілів наземних цілей)", - акцентували українські захисники.
Джерело: volnovakha.city
Новини рубріки
Рашисти двічі вдарили по Краматорську: є загиблі
19 червня 2026 р. 15:54
Командний стиль без офіційності: як поло допомагає бізнесу виглядати впізнавано
19 червня 2026 р. 08:03
Зрадник, перебуваючи в російському полоні, знущався над українськими військовополоненими
18 червня 2026 р. 22:00