вологість:
тиск:
вітер:
У День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні в Овруцькій громаді вшанували пам’ять Героїв
22 червня 2026 року, у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, в Овруцькій громаді відбулися заходи з вшанування Героїв Другої світової війни та всіх, чиє життя забрала війна.
Керуючий справами виконавчого комітету Овруцької міської ради Сергій Лобик разом із представниками громадських і ветеранських організацій поклали квіти до пам’ятних знаків героям-визволителям Другої світової війни та стели «І мертвим, і живим захисникам України в російсько – українській війні ».
Під час заходу керуючий справами наголосив, що пам’ять про трагічні сторінки історії є надзвичайно важливою для українського народу, особливо сьогодні, коли війна знову прийшла на нашу землю.
«Наш обов’язок — зберігати історичну пам’ять, шанувати подвиг тих, хто захищав рідну землю, та передавати правду про минуле майбутнім поколінням», — зазначив він.
Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Пам’ять про героїв, які віддали своє життя заради миру та майбутнього, і сьогодні залишається уособленням мужності, незламності та любові до рідної землі.
Джерело: ovrucka-gromada.gov.ua
Новини рубріки
В Бердичеві може з’явитись ще один сучасний спортмайданчик
22 червня 2026 р. 17:30
Увага! Проводиться обробіток с/г угідь засобами захисту рослин!
22 червня 2026 р. 17:16
Рятувальники області минулого тижня 41 раз виїжджали на гасіння пожеж
22 червня 2026 р. 17:13