Курненська громада зміцнює міжнародні зв'язки: підписано меморандум про партнерство з муніципалітетом Конавле в Хорватії

24 червня 2026 р. 18:47

24 червня 2026 р. 18:47


У рамках ініціативи «Шляхи партнерства: зміцнення місцевої співпраці для відновлення України та інтеграції до ЄС» очільник Курненської громади Леонід Корзун разом зі своїм першим заступником Дмитром Медушевським відвідали муніципалітет Конавле, розташований у Хорватії. Під час перебування у Хорватії відбулися зустрічі з очільником муніципалітету Božo Lasić, а також з іншими представниками місцевої влади та експертами у сфері самоврядування. Учасники обговорили питання, що стосуються розвитку комунальної інфраструктури, можливостей реалізації проєктів за фінансової підтримки Європейського Союзу, а також перспективи подальшої співпраці між громадами. Голова Курненської сільської ради Леонід Корзун, коментуючи результати візиту журналісту газети «Вісті», наголосив на його ключовому досягненні: «Головним результатом візиту до Хорватії у межах проєкту «Шляхи партнерства: зміцнення місцевої співпраці для відновлення України та інтеграції до ЄС» стало підписання Меморандуму про взаєморозуміння між громадами, який відкриває шлях до спільних проєктів та довгострокового партнерства. Ми щиро вдячні громаді Конавле за гостинність і готовність ділитися досвідом».

Курненська громада зміцнює міжнародні зв'язки: підписано меморандум про партнерство з муніципалітетом Конавле в Хорватії

Джерело: pulyny.news

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua