На Житомирщині заборонили вживання води з криниць після підтоплення: фахівці виявили непридатність

24 червня 2026 р. 20:15

24 червня 2026 р. 20:15


Як раніше повідомляв «Журнал Житомира», на Коростенщині було підтоплено близько 20 домоволодінь, для ліквідації наслідків чого залучалися рятувальники. Після цих подій спеціалісти Держпродспоживслужби провели перевірку якості води у криницях. За результатами аналізів було встановлено, що вода є непридатною для споживання. Це стало підставою для заборони її вживання, як зазначено в оригінальному заголовку. З метою відновлення належної якості питної води, криниці пройшли процедуру дезінфекції. Після цього фахівці Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) відкачали приблизно 20 кубічних метрів води із 10 криниць. «Журнал Житомира» також інформував про паводок на річках Житомирщини, коли рівень води підіймався на 1,2 метра. Крім того, раніше повідомлялося про наслідки негоди, під час якої рятувальники Житомирщини відкачували воду з дитячого садка та приватних обійсть у двох районах області.

На Житомирщині заборонили вживання води з криниць після підтоплення: фахівці виявили непридатність

Джерело: zhzh.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua