В Ужгороді дворічна дитина отруїлася мийним засобом: малечу госпіталізували

25 червня 2026 р. 17:09

25 червня 2026 р. 17:09


В Ужгороді бригада екстреної медичної допомоги виїжджала на виклик до дитини віком 2 роки 4 місяці, яка, за попередніми даними, випила мийний засіб.

Про це повідомляє 103 Закарпаття

Медики діагностували у маленької пацієнтки немедикаментозне отруєння. Після огляду та надання невідкладної допомоги дитину доставили до міської дитячої клінічної лікарні для подальшого обстеження та лікування.

На виклик працювала бригада екстреної медичної допомоги №108 у складі лікарки Ірини Поляк-Митровки, парамедика Тетяни Шеби та екстреного медичного техніка Олександра Малого.

Медики вкотре закликають батьків зберігати побутову хімію в недоступних для дітей місцях. У разі, якщо дитина випадково проковтнула мийний засіб, не слід самостійно викликати блювання чи намагатися нейтралізувати речовину. Необхідно негайно звернутися по медичну допомогу або телефонувати за номером 103.

В Ужгороді дворічна дитина отруїлася мийним засобом: малечу госпіталізували

Джерело: ko.net.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua