вологість:
тиск:
вітер:
В Ужгороді дворічна дитина отруїлася мийним засобом: малечу госпіталізували
В Ужгороді бригада екстреної медичної допомоги виїжджала на виклик до дитини віком 2 роки 4 місяці, яка, за попередніми даними, випила мийний засіб.
Про це повідомляє 103 Закарпаття
Медики діагностували у маленької пацієнтки немедикаментозне отруєння. Після огляду та надання невідкладної допомоги дитину доставили до міської дитячої клінічної лікарні для подальшого обстеження та лікування.
На виклик працювала бригада екстреної медичної допомоги №108 у складі лікарки Ірини Поляк-Митровки, парамедика Тетяни Шеби та екстреного медичного техніка Олександра Малого.
Медики вкотре закликають батьків зберігати побутову хімію в недоступних для дітей місцях. У разі, якщо дитина випадково проковтнула мийний засіб, не слід самостійно викликати блювання чи намагатися нейтралізувати речовину. Необхідно негайно звернутися по медичну допомогу або телефонувати за номером 103.
Джерело: ko.net.ua
Новини рубріки
Що приховує вода: чому звичний відпочинок Теребля змусив рятувальників оголосити тривогу?
25 червня 2026 р. 17:45
У Хусті попрощалися із захисником Віктором Міклошем
25 червня 2026 р. 17:09