Із Запоріжжя примусово видворили нелегального мігранта

24 червня 2026 р. 12:52

24 червня 2026 р. 12:52


Під час профілактичних заходів «Мігрант» працівники поліції виявили нелегала – 44-річного вихідця з Центральної Азії. Як з’ясувалося, восени минулого року через систематичні правопорушення, зокрема домашнє насильство, УДМС скасувало йому посвідку на тимчасове проживання та зобов’язало виїхати до 6 грудня 2025 року. Проте іноземець рішення не виконав і почав переховуватися.

Поліцейські встановили місцезнаходження правопорушника. За вчинення правопорушення, працівники міграційної служби застосували до нього стягнення у вигляді штрафу в розмірі 5100 гривень. Також за поданням Запорізького районного управління поліції прийнято рішення про примусове видворення іноземця.

Наступного дня правоохоронці доправили порушника до пункту пропуску «Могилів-Подільський – Отач», через який він залишив територію України. Найближчі 5 років в’їзд до нашої держави йому заборонено.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter .

Із Запоріжжя примусово видворили нелегального мігранта

Джерело: tvmtm.online

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua