вологість:
тиск:
вітер:
Велика перемога: у Києві незаконно привласнену будівлю київського заводу вартістю понад 75 млн грн повернули державі
У Києві прокуратура успішно домоглася примусового повернення у власність держави будівлі виробничого корпусу Київського дослідно-експериментального заводу. Про це повідомили в пресслужбі Київської міської прокуратури.
У ході розслідування було встановлено, що право власності на цю державну будівлю було незаконно зареєстровано на приватну комерційну структуру із використанням підроблених документів.
З огляду на це прокуратура звернулась до Господарського суду міста Києва з позовом від імені держави, представленої Кабінетом Міністрів України та Регіональним відділенням Фонду державного майна по Києву, з вимогою повернути об’єкт незаконного володіння приватного підприємства.
«Київська міська прокуратура забезпечила примусове виконання рішення суду про повернення державі будівлі виробничого корпусу Київського дослідно-експериментального заводу по вул. Ямській у Голосіївському районі Києва. Йдеться про приміщення площею 904 кв.м вартістю понад 75 млн гривень», — йдеться в повідомленні.
Суд першої інстанції задовольнив позов прокуратури, а це рішення було підтверджено постановою Верховного Суду України.
На даний час рішення суду виконано, і право власності на виробничу будівлю офіційно зареєстроване за державою.
Фото: Київська міська прокуратура
Джерело: www.kyivschina24.com
Новини рубріки
З російського полону повернули ще 160 українських Захисників: відбувся 76-й обмін
26 червня 2026 р. 17:59
Сонячно та спекотно: яку погоду прогнозують у Києві на вихідних
26 червня 2026 р. 17:57