вологість:
тиск:
вітер:
На Самбірщині внаслідок зіткнення з мікроавтобусом загинула 74-річна водійка електромопеда
Дорожньо-транспортна пригода сталася 21 червня близько 13:20 на автодорозі «Нижанковичі- Самбір-Дрогобич-Стрий» у селі Городовичі Самбірського району.
Як попередньо встановили правоохоронці, відбулося зіткнення автомобіля Opel Vivaro, яким керувала 34-річна жителька Самбірського району, та електромопеда під керуванням 74-річної мешканки Самбірського району.
Внаслідок ДТП водійка електромопеда отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована до реанімації, де незважаючи на зусилля медиків, померла.
За фактом слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту поліції Львівщини, за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури, відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.
Правоохоронці встановлюють обставини події.
Джерело: westnews.info (Львів)
Новини рубріки
У Львові запустили додаток Садового (ВІДЕО)
22 червня 2026 р. 15:08
На Львівщині через пожежу в літній кухні загинув 59-річний мешканець
22 червня 2026 р. 14:58
101-річну львів’янку врятували від ішемічного інсульту
22 червня 2026 р. 14:58