Застосунок MISTO об’єднав усі міські сервіси Львова в одному місці

22 червня 2026 р. 16:05

22 червня 2026 р. 16:05


У Львові офіційно презентували мобільний застосунок MISTO, який має стати єдиною цифровою точкою доступу до міських послуг. Раніше мешканці змушені були користуватися різними платформами — окремо для транспорту, паркування чи отримання адміністративних послуг. Тепер усі найпопулярніші сервіси зібрано в одному додатку.

Заступниця міського голови Львова з питань цифрової трансформації Олена Гунько наголосила, що головна мета проєкту — зробити місто зручнішим для його мешканців. За її словами, цифрові інструменти мають допомагати людям економити час і спрощувати щоденну взаємодію з міською інфраструктурою. У найближчих планах — інтеграція електронного квитка, можливість сплати штрафів за паркування, запуск петицій та голосувань, а також додаткові інформаційні карти, пише ЛМР .

CEO MISTO Антон Максименко зазначив, що платформа стала результатом прагнення об’єднати розрізнені міські можливості в єдиному робочому інструменті. Архітектура застосунку спроектована так, щоб у майбутньому до нього можна було поступово додавати нові сервіси та інтеграції відповідно до потреб громади.

Додаток вже доступний для безкоштовного завантаження в App Store та Google Play. Розробником проєкту є компанія РОК АЙ ТІ, яка реалізує його за підтримки міжнародної організації Bloomberg. Окрім Львова, платформа MISTO вже запроваджена у Бучі, Вінниці, Запоріжжі, Івано-Франківську та Одесі.

Застосунок MISTO об’єднав усі міські сервіси Львова в одному місці

Джерело: inlviv.in.ua