вологість:
тиск:
вітер:
У Дрогобичі чоловік викрав каву з "Аврори" та отримав 10 тисяч гривень штрафу
Дрогобицький міськрайонний суд оштрафував чоловіка, який викрав із магазину "Аврора" чотири упаковки кави загальною вартістю 538 гривень. За це він має сплатити понад 10 тисяч гривень штрафу та судовий збір.
Джерело: Постанова Дрогобицького міськрайонного суду
25 квітня 2025 року о 10:51 у магазині "Аврора" в Дрогобичі чоловік викрав 4 упаковки кави. Загальна вартість товарів становила 538,33 гривні.
На днях чоловіка судили на дрібне викрадення чужого майна (частина 4 статті 51 Кодексу України про адміністративні правопорушення). Він визнав свою вину.
Суд зобов'язав його сплатити:
- 10 200 гривень штрафу (600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян);
- 665,60 грнивень судового збору.
Будьте з Дрогобич .Сity у соцмережах:
💛 Facebook — креативи та обговорення;
❤️ Instagram — відео та цитати.
Джерело: drohobych.city
Новини рубріки
Вихідними у Львові перекриють вулицю Тракт Глинянський: як змінять маршрути автобусів
25 червня 2026 р. 16:31
Львів’ян закликають перевірити дитячі іграшки через виявлені небезпечні речовини
25 червня 2026 р. 16:18
Власник готелю на пл. Міцкевича сплатив 5,7 млн грн пайового внеску у бюджет Львова
25 червня 2026 р. 16:18