вологість:
тиск:
вітер:
Україна повернула з російського полону ще 160 захисників
У п’ятницю, 26 червня, відбувся черговий обмін військовополоненими між Україною та Росією. Додому повернулися 160 українських захисників, які перебували в російському полоні ще з 2022 року.
Про це повідомив президент України Володимир Зеленський. За його словами, серед звільнених — військовослужбовці Збройних сил України, Державної спеціальної служби транспорту, Національної гвардії та Державної прикордонної служби.
Усі визволені обороняли Україну на різних напрямках фронту, зокрема в Маріуполі та на «Азовсталі», а також на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.
За інформацією Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Дмитра Лубінця, під час цього обміну вдалося звільнити 58 офіцерів. Найстаршому із повернутих військових — 66 років, наймолодшому — 26.
У Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими повідомили, що всі звільнені захисники пройдуть медичне обстеження, отримають необхідне лікування, грошові виплати та допомогу з відновленням документів. Після цього на них чекає реабілітація та адаптація після тривалого перебування в полоні.
У штабі також подякували США та Об’єднаним Арабським Еміратам за сприяння в організації обміну.
Це вже 76-й обмін військовополоненими з початку повномасштабного вторгнення та третій етап масштабного обміну, про який Україна і Росія домовилися раніше.
Джерело: westnews.info (Львів)
Новини рубріки
Апеляційний суд збільшив покарання військовому зі Львівщини за СЗЧ до п’яти років
26 червня 2026 р. 17:25
Коли Valve заборонила Snap Tap — і що лишилось «Hall Effect»-клавіатурам у CS2
26 червня 2026 р. 17:17
Майже 500 гаджетів на 17 млн грн: у «Шегинях» митники знайшли схованку з iPhone та AirPods
26 червня 2026 р. 16:56