Миколаїв запустив квиток контролера: з 18 травня виявили 68 зайців

10 червня 2026 р. 12:01

10 червня 2026 р. 12:01


У трамваях і тролейбусах Миколаєва з моменту запровадження з 18 травня 2026 року «квитка контролера» працівники служби контролю виявили 68 пасажирів без оплаченого проїзду, поінформували в КП «Миколаївелектротранс».

Комунальне підприємство наголошує, що проїзд у міському електротранспорті має бути сплачений обов’язково, а квиток можна придбати у водія, у стаціонарних пунктах продажу або скориставшись системою єдиного QR-коду.

Під час перевірки пасажирам, які не оплатили поїздку чи перевезення багажу, пропонують придбати «квиток контролера» вартістю 300 гривень, який видають виключно працівники служби контролю безпосередньо під час рейдової перевірки.

У разі відмови сплатити вартість «квитка контролера» контролери викликають представників Поліції охорони та Національної поліції для оформлення відповідного протоколу.

Для фіксації фактів безквиткового проїзду інспектори користуються нагрудними відеореєстраторами, що дає змогу документувати порушення на місці.

Раніше ми писали:

Миколаїв запустив квиток контролера: з 18 травня виявили 68 зайців

Джерело: korabelov.info

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua