Мінрозвитку погодило нову схему теплопостачання Миколаєва до 2044 року

24 червня 2026 р. 17:26

24 червня 2026 р. 17:26


Міністерство розвитку громад та територій України погодило схему теплопостачання Миколаєва до 2044 року . Документ визначатиме напрямки модернізації міської енергетичної інфраструктури протягом наступних 18 років.

Про це 24 червня 2026 року повідомила Миколаївська міська рада.

Захист схеми відбувся 20 червня у Міністерстві розвитку громад та територій. Документ презентували фахівці Інституту промислової екології.

Від Миколаєва у захисті взяла участь делегація на чолі із заступником міського голови Сергієм Коренєвим. До неї також увійшли представники міських департаментів, ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» та ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ».

Над схемою теплопостачання працювали з листопада 2024 року. Її розробили міжнародна консалтингова група COWI та Інститут промислової екології за фінансової підтримки Данського енергетичного агентства.

Документ передбачає:

  • реконструкцію та модернізацію об’єктів теплопостачання;
  • оновлення й підвищення надійності теплових мереж;
  • впровадження енергоефективних рішень;
  • зменшення негативного впливу галузі на довкілля;
  • врахування майбутнього розвитку міста.

За результатами захисту комісія Мінрозвитку вирішила затвердити схему. Відповідний наказ мають оприлюднити на сайті міністерства.

Після цього документ повинні винести на розгляд депутатів Миколаївської міської ради. Остаточно на місцевому рівні схему мають затвердити під час сесії.

Нагадаємо, раніше ми писали:

Мінрозвитку погодило нову схему теплопостачання Миколаєва до 2044 року

Джерело: korabelov.info