Замовив телефони на 73 тисячі гривень і втік без оплати: випадок на Миколаївщині

25 червня 2026 р. 18:05

25 червня 2026 р. 18:05


У Південноукраїнську поліцейські затримали 34-річного місцевого жителя, якого підозрюють у пограбуванні поштового відділення. За даними правоохоронців, чоловік забрав два мобільні телефони загальною вартістю понад 73 тисячі гривень, не розрахувавшись за них.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Миколаївської області.

Повідомлення про подію надійшло на спецлінію 102 вдень 24 червня 2026 року. Працівник поштового відділення розповів, що відвідувач узяв для огляду два замовлені мобільні телефони та попрямував із ними до виходу.

На вимогу зупинитися й оплатити товар чоловік нібито не відреагував, вибіг із приміщення та втік разом із гаджетами.

Отримавши опис підозрюваного, правоохоронці відділення поліції №3 Вознесенського районного управління протягом кількох годин встановили його особу та місцеперебування.

Ним виявився 34-річний житель Південноукраїнська, який раніше вже потрапляв у поле зору поліції через аналогічні злочини.

Чоловіка затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. За даними слідства, один із телефонів він устиг продати, а другий правоохоронці виявили при ньому.

Затриманому повідомили про підозру за частиною 4 статті 186 Кримінального кодексу України — грабіж, вчинений в умовах воєнного стану. Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі.

Найближчим часом суд обиратиме підозрюваному запобіжний захід.

Раніше ми писали:

Замовив телефони на 73 тисячі гривень і втік без оплати: випадок на Миколаївщині

Джерело: korabelov.info

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua