вологість:
тиск:
вітер:
У 2026 році випускники трьох первомайських ліцеїв отримали стипендії за досягнення у навчанні
У 2026 році в Первомайську відзначили талановитих випускників. 25 червня 2026 року в сесійній залі міської ради відбулася урочиста церемонія нагородження стипендіатів міської ради та міського голови. Детальніше читайте на Гард.City.
Про це йдеться у дописі Управління освіти Первомайської громади.
Цьогоріч нагороджений 21 випускник
Відзначили стипендіями та грамотами випускників первомайських ліцеїв «Лідер», «Престиж» та «Ерудит», які отримали свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти з відзнакою.
Всього, згідно проєкту рішення виконкому Первомайської міської ради, опублікованому на офіційному сайті громади, вручили:
- 21 стипендію по 2 380 грн — за успішне завершення школи з відзнакою.
Загальний бюджет нагородження — 49980 грн. У проєкті рішення виконкому йдеться, що метою нагородження талановитих випускників, зокрема, є соціальна підтримка творчої та обдарованої учнівської молоді громади. Ініціатива реалізована у межах програми «Наша громада: її події, свята, трудові будні».
Церемонію нагородження, а також усю сесію міської ради можна переглянути на ютуб-каналі Первомайського виконкому.
Про вступ-2026, а також про відзначення випускників торік читайте на сайті Гарду.
Джерело: thegard.city
Новини рубріки
Схопив телефони і втік: у Південноукраїнську затримали серійного грабіжника
25 червня 2026 р. 20:20
Свинець перевищив норму в сотні разів: в Україні виявили небезпечні дитячі іграшки
25 червня 2026 р. 20:03
Без необхідності пересідати: Миколаїв отримав інклюзивний автомобіль
25 червня 2026 р. 19:04