Запрацював лише на добу: у Вітовському сквері викрали 3 форсунки автополиву

26 червня 2026 р. 16:57

26 червня 2026 р. 16:57


У Корабельному районі Миколаєва невідомі викрали частину обладнання системи автоматичного поливу у сквері Вітовського. Крадіжку виявили вже наступного дня після завершення відновлювальних робіт.

Про це повідомило комунальне підприємство “Миколаївські парки”.

Працівники підприємства провели повний комплекс робіт із відновлення системи автоматичного поливу. 24 червня 2026 року її успішно запустили.

Однак уже 25 червня 2026 року комунальники виявили, що за одну ніч невідомі вирвали та викрали 3 поливальні форсунки .

У КП “Миколаївські парки” звернулися до жителів міста, особливо до мешканців Корабельного району , із закликом берегти комунальне майно та поважати працю людей, які займаються благоустроєм.

“Звертаємося до мешканців Миколаїв, особливо до жителів Корабельного району: давайте цінувати красу та зміни, які створюються для нашого міста. Бережімо спільне майно та поважаймо працю людей, які щодня працюють для комфорту містян. Ми хочемо, щоб сквер Вітовського ставав ще кращим, і щодня працюємо над цим. За останній рік сквер буквально отримав друге життя та вже радує мешканців міста своєю оновленою красою”.

Раніше ми писали:

Запрацював лише на добу: у Вітовському сквері викрали 3 форсунки автополиву

Джерело: korabelov.info

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua