вологість:
тиск:
вітер:
Із шевченківськими школярами говорили про культуру харчування
У пришкільному таборі Шевченківського ЗЗСО ім. академіка В.О.Пащенка провели виставку-гру «Здорове харчування».
В ігровій формі діти:
1. Дізнавалися про речовини, необхідні для життєдіяльності організму.
2. Пройшли захопливі квести, розгадуючи загадки «Таємничого кошика».
3. Сортували продукти на швидкість у грі «Корисне vs Шкідливе».
4.Створили власну ідеальну «Тарілку здорового харчування» за допомогою яскравих макетів.
5. Дізналися, чому звичайна вода — це суперсила для організму, а цукор — хитрий шпигун.
«Діти не просто слухали, вони досліджували, крутили, бігали та приймали рішення. Тепер кожен з них точно знає, що корисна їжа може бути неймовірно смачною та веселою», — підсумували у освітньому закладі.
Дітлахи перетворилися на справжніх дослідників корисних звичок на унікальній інтерактивній виставці-грі.
Олександр СТЕПАНЕНКО , Решетилівщина.UA
Джерело: resh.news
Новини рубріки
В Україні стартувала масштабна програма з вирощування промислового мигдалю
27 червня 2026 р. 18:00
Молодий спортсмен із Полтавщини виборов чотири ...
27 червня 2026 р. 18:00