Із шевченківськими школярами говорили про культуру харчування

27 червня 2026 р. 17:02

27 червня 2026 р. 17:02


У пришкільному таборі Шевченківського ЗЗСО ім. академіка В.О.Пащенка провели виставку-гру «Здорове харчування».

В ігровій формі діти:

1. Дізнавалися про речовини, необхідні для життєдіяльності організму.

2. Пройшли захопливі квести, розгадуючи загадки «Таємничого кошика».
3. Сортували продукти на швидкість у грі «Корисне vs Шкідливе».

Із шевченківськими школярами говорили про культуру харчування

Із шевченківськими школярами говорили про культуру харчування

Із шевченківськими школярами говорили про культуру харчування

Із шевченківськими школярами говорили про культуру харчування

4.Створили власну ідеальну «Тарілку здорового харчування» за допомогою яскравих макетів.

5. Дізналися, чому звичайна вода — це суперсила для організму, а цукор — хитрий шпигун.

«Діти не просто слухали, вони досліджували, крутили, бігали та приймали рішення. Тепер кожен з них точно знає, що корисна їжа може бути неймовірно смачною та веселою», — підсумували у освітньому закладі.

Дітлахи перетворилися на справжніх дослідників корисних звичок на унікальній інтерактивній виставці-грі.

Олександр СТЕПАНЕНКО , Решетилівщина.UA

Із шевченківськими школярами говорили про культуру харчування

Джерело: resh.news

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua