Понад 30 літрів крові під час виїзної донації зібрали у Тернополі (ФОТО)

23 червня 2026 р. 13:20

23 червня 2026 р. 13:20


Чергова виїзна донація крові відбулася у ТОВ «Шредер».

До донації долучилися 65 людей, завдяки яким вдалося заготовити понад 30 літрів крові. Про це повідомили у Тернопільському центрі крові.

Також у центрі наголосили, що кожна донація — це шанс на життя. Тому дякують усім, хто знаходить час і можливість допомагати.

Донації вкотре доводять, що небайдужість і згуртованість здатні рятувати життя.

«Щиро дякуємо колективу підприємства за активну підтримку донорського руху. Окрема подяка Наталії Гринюк, яка вже тривалий час організовує донації на підприємстві. На знак вдячності за її внесок у розвиток донорства їй було вручено подарунок від міського голови», - поділилися у центрі.

728556188_122270109074079964_1253772438016774194_n.jpg

728143615_122270109140079964_842766979670520142_n.jpg

728598330_122270109092079964_1868692653251081291_n.jpg

728556193_122270109134079964_7367290976892786406_n.jpg

727499290_122270109062079964_5185800487360957722_n.jpg

728861891_122270109104079964_6349216595251618444_n.jpg

Понад 30 літрів крові під час виїзної донації зібрали у Тернополі (ФОТО)

Джерело: ternopoliany.te.ua