вологість:
тиск:
вітер:
Понад 30 літрів крові під час виїзної донації зібрали у Тернополі (ФОТО)
До донації долучилися 65 людей, завдяки яким вдалося заготовити понад 30 літрів крові. Про це повідомили у Тернопільському центрі крові.
Також у центрі наголосили, що кожна донація — це шанс на життя. Тому дякують усім, хто знаходить час і можливість допомагати.
Донації вкотре доводять, що небайдужість і згуртованість здатні рятувати життя.
«Щиро дякуємо колективу підприємства за активну підтримку донорського руху. Окрема подяка Наталії Гринюк, яка вже тривалий час організовує донації на підприємстві. На знак вдячності за її внесок у розвиток донорства їй було вручено подарунок від міського голови», - поділилися у центрі.
Джерело: ternopoliany.te.ua
Новини рубріки
Андрій Стасевський запускає нову модель енергетичної стійкості в Запоріжжі
23 червня 2026 р. 14:18
На дорогах Тернопільської області розпочали масштабне викошування борщівника
23 червня 2026 р. 14:07
«Дорога до Бога» у Буцневі: на Тернопільщині готуються до Мистецького фестивалю духовної пісні
23 червня 2026 р. 14:07