вологість:
тиск:
вітер:
У Тернополі відкрили виставку витинанок майстрині з Донеччини
У Тернополі презентували експозицію паперового мережива «Незламна мить. Погляд крізь орнамент». Авторкою робіт є художниця, педагогиня та майстриня з міста Часів Яр Донецької області Вікторія Нестерова. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
В основу експозиції лягли мотиви творчості відомої української художниці-модельєрки Любові Панченко, мистецтво якої свого часу стало одним із символів незламності української культури.
У своїх паперових роботах Вікторія Нестерова поєднала витончені народні орнаменти, пташині та квіткові мотиви. Кожна витинанка відображає силу духу українців, історичну памʼять та глибоку любов до рідного краю.
Організатори запрошують мешканців громади та гостей міста відвідати культурну подію, яка обʼєднує традиції сходу та заходу України.
Виставка працюватиме до 30 червня 2026 року в приміщенні Тернопільської міської бібліотеки-філії №4 для дорослих «Етно-центр», яка розташована за адресою: бульвар Данила Галицького, 6. Вхід вільний.
Джерело: gazeta-misto.te.ua
Новини рубріки
Вимагала 5000$ за тіло з окупації: переселенка отримала 3 років тюрми за цинічне шахрайство
23 червня 2026 р. 15:31
Виманила гроші у вдови за обіцянку повернення тіла військового: що вирішив суд
23 червня 2026 р. 15:29
На Тернопільщині за 5 місяців сплатили 2,4 млн грн транспортного податку
23 червня 2026 р. 15:22