У Тернополі відвідувачка магазину забрала з полиці смартфон продавчині: отримала кримінальну справу

23 червня 2026 р. 13:38

23 червня 2026 р. 13:38


Фото поліції

Жителька одного із сіл Великогаївської громади привласнила смартфон продавчині, яка випадково залишила його на полиці в магазині. Поліцейські розшукали жінку та вилучили гаджет, а за фактом крадіжки, вчиненої в умовах воєнного стану, відкрили кримінальне провадження.

Деталі крадіжки повідомили в поліції Тернопільщини.

— До співробітників Тернопільського районного управління поліції звернулася жителька обласного центру із заявою про крадіжку. Зі слів потерпілої, вона працює продавцем у мережевому маркеті і того дня, розкладаючи товар, забула смартфон на полиці. Коли ж помітила, то гаджета вже не було, — йдеться в повідомленні.

Під час оперативних заходів розшуківці Тернопільського райуправління поліції встановили, що на телефон продавця спокусилася відвідувачка торгового закладу. Жінка привласнила крадене та залишила для власного користування.

Поліцейські розшукали зловмисницю. Нею виявилася 50-річна жителька одного з сіл  Великогаївської громади. Чужий телефон вона видала.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 4 статті 185 Кримінального кодексу України — крадіжка, скоєна в умовах воєнного стану. Вирішується питання про оголошення підозри.

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли , що у Тернополі вкрали два гаманці з приватного будинку.

У Тернополі відвідувачка магазину забрала з полиці смартфон продавчині: отримала кримінальну справу

Джерело: te.20minut.ua