Зник під час бою у 2023 році: підтвердилася загибель захисника зі Шумщини (фото)

23 червня 2026 р. 15:40

23 червня 2026 р. 15:40


Шумська громада отримала підтвердження загибелі військовослужбовця Леоніда Павлюка, який з жовтня 2023 року вважався зниклим безвісти.

Про це повідомив міський голова Шумська Вадим Боярський.

Леонід Павлюк народився у 1991 році та проживав у селі Новостав. З перших днів повномасштабного вторгнення він став на захист України та служив старшим навідником гранатометного розрахунку протитанкового взводу механізованого батальйону.

Родина воїна отримала офіційне повідомлення про його зникнення безвісти 5 жовтня 2023 року під час наступального бою з російськими військами.

«Довгий час серця рідних жили надією, що він повернеться, але дива не сталось. Після проведення необхідних ДНК-експертиз факт смерті нашого захисника підтвердили офіційно», повідомив Вадим Боярський.

Як стало відомо, Леонід Павлюк загинув під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Новопрокопівка Запорізької області.

У громаді висловили щирі співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам полеглого воїна.

Інформацію про зустріч траурного кортежу та чин похорону захисника обіцяють повідомити додатково.

728618773_4216337388615584_7894845802635515768_n.jpg

Зник під час бою у 2023 році: підтвердилася загибель захисника зі Шумщини (фото)

Джерело: ternopoliany.te.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua