ЖФК "Харків" підсилився трьома новими гравчинями перед стартом сезону

23 червня 2026 р. 21:22

23 червня 2026 р. 21:22


ЖФК "Харків" оголосив про підписання контрактів із трьома футболістками - захисницею Анастасією Бєлкіною, нападницею Вікторією Радіоновою та воротаркою Вікторією Калінчук.

Як передає "Думка”, про це повідомили у пресслужбі жіночого футбольного клубу "Харків”.

За даними клубу, 16-річна захисниця Анастасія Бєлкіна підписала угоду на три роки.

Футболістка народилася у Нікополі та розпочала займатися футболом у сім років.

Вона є вихованкою академії "Кривбасу", де виступала за команду WU-15, а з сезону 2024/25 грала за основний склад криворізького клубу у Вищій лізі.

Також Бєлкіна є гравчинею збірної України WU-19.

ЖФК "Харків" підсилився трьома новими гравчинями перед стартом сезону

21-річна нападниця Вікторія Радіонова уклала контракт на два роки.

Вона народилася у Чернігові, починала займатися футболом у "Юності", після чого перейшла до "Ладомира".

Із 2022 року виступала за полтавську "Ворсклу". Радіонова є гравчинею національної збірної України.

Ще одним новачком харківської команди стала 19-річна воротарка Вікторія Калінчук, яка підписала контракт на три роки. Вихованка СДЮСШОР "Полісся" народилася у Житомирі та з 2023 року захищала кольори "Кривбасу". ЖФК "Харків" підсилився трьома новими гравчинями перед стартом сезону

ЖФК "Харків" підсилився трьома новими гравчинями перед стартом сезону

Новини Харкова сьогодні: Стало відомо, скільки заробила Світоліна на турнірі в Берліні

ЖФК "Харків" підсилився трьома новими гравчинями перед стартом сезону

Джерело: dumka.media

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua