вологість:
тиск:
вітер:
ЖФК "Харків" підсилився трьома новими гравчинями перед стартом сезону
ЖФК "Харків" оголосив про підписання контрактів із трьома футболістками - захисницею Анастасією Бєлкіною, нападницею Вікторією Радіоновою та воротаркою Вікторією Калінчук.
Як передає "Думка”, про це повідомили у пресслужбі жіночого футбольного клубу "Харків”.
За даними клубу, 16-річна захисниця Анастасія Бєлкіна підписала угоду на три роки.
Футболістка народилася у Нікополі та розпочала займатися футболом у сім років.
Вона є вихованкою академії "Кривбасу", де виступала за команду WU-15, а з сезону 2024/25 грала за основний склад криворізького клубу у Вищій лізі.
Також Бєлкіна є гравчинею збірної України WU-19.
21-річна нападниця Вікторія Радіонова уклала контракт на два роки.
Вона народилася у Чернігові, починала займатися футболом у "Юності", після чого перейшла до "Ладомира".
Із 2022 року виступала за полтавську "Ворсклу". Радіонова є гравчинею національної збірної України.
Ще одним новачком харківської команди стала 19-річна воротарка Вікторія Калінчук, яка підписала контракт на три роки.
Вихованка СДЮСШОР "Полісся" народилася у Житомирі та з 2023 року захищала кольори "Кривбасу".
Новини Харкова сьогодні: Стало відомо, скільки заробила Світоліна на турнірі в Берліні
Джерело: dumka.media
Новини рубріки
У Харкові безвісти зник дідусь, який не ходить і не розмовляє
23 червня 2026 р. 21:49
На Харківщині підприємця покарають за нелегальні сигарети
23 червня 2026 р. 21:49
У Харкові триває масштабна безкоштовна вакцинація домашніх тварин проти сказу
23 червня 2026 р. 21:20