вологість:
тиск:
вітер:
Під Харковом РФ атакувала дві АЗС, є поранена - прокуратура
Росіяни двічі атакували АЗС у Дергачах: є постраждалі.
Про це повідомила пресслужба Харківської обласної прокуратури, передає "Думка”.
За даними слідства, 27 червня російські війська, попередньо використавши безпілотники типу "Італмас", атакували м. Дергачі.
Перший удар стався близько 13:40. Внаслідок влучання пошкоджено паркан автозаправної станції, а також автомобілі, припарковані на території автотранспортного підприємства. Постраждалих немає.
Менш ніж за годину, орієнтовно о 14:30, ворог завдав повторного удару по території іншої АЗС. Поранення дістала 41-річна жінка, яка в момент атаки перебувала у власному автомобілі на території АЗС. Також гостру реакцію на стрес отримав 34-річний працівник автозаправної станції.
За процесуального керівництва Дергачівської окружної прокуратури Харківської області розпочато досудові розслідування за фактами вчинення воєнних злочинів (ч. 1 ст. 438 КК України).
Новини Харкова сьогодні: Менше пального для ударів по Харківщині: у Бєлгородській області знищено склад ПММ
Джерело: dumka.media
Новини рубріки
Сьогоднi рух трамваїв №23, 27 та тролейбуса №34 завершиться раніше
27 червня 2026 р. 18:57
Ігор Терехов та представники Швейцарії обговорили підтримку Харкова
27 червня 2026 р. 18:57
На Харківщині чоловік завдав знайомому 15 ножових поранень
27 червня 2026 р. 18:35