Малюк народився просто в дорозі: на Харківщині бригада «екстренки» прийняла пологи в авто

27 червня 2026 р. 20:03

27 червня 2026 р. 20:03


27.06.2026  19:40   Віталій Хіневич

Під час транспортування до лікарні у Старовірівській громаді жінка народила дитину прямо в автомобілі швидкої допомоги.

24 червня о 13:40 на лінію «103» надійшов виклик із Старовірівської громади. У 35-річної жінки розпочалися перейми, тож вона звернулася по допомогу.

Бригада екстреної медичної допомоги оперативно вирушила на виклик і забрала пацієнтку для транспортування до пологового будинку. Однак дорогою стало зрозуміло, що пологи вже почалися.

Медики швидко зреагували та прийняли пологи просто в салоні автомобіля. На світ з’явився хлопчик, який народився живим і одразу голосно закричав.

Новонароджений отримав 8 балів за шкалою Апгар. Його вага — 3000 грамів, зріст — 50 сантиметрів.

Малюк народився просто в дорозі: на Харківщині бригада «екстренки» прийняла пологи в авто

Джерело: redpost.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua