На Хмельниччині посадовця ДСНС підозрюють у завданні державі понад 615 тисяч гривень збитків

25 червня 2026 р. 10:36

25 червня 2026 р. 10:36


На Хмельниччині правоохоронці повідомили про підозру начальнику аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС в області. Йому інкримінують зловживання службовим становищем та службове підроблення, що призвело до завдання державі значних збитків.

За даними Хмельницької обласної прокуратури, у 2024 році державна установа уклала договір із приватним товариством на будівництво гаража для спеціальної техніки. Вартість робіт перевищувала 21 мільйон гривень.

Для реалізації проєкту замовник придбав необхідні будівельні матеріали. Частину з них передали на зберігання підрядній організації, яка виконувала будівельні роботи.

Після завершення будівництва частина матеріалів залишилася невикористаною та продовжувала перебувати у розпорядженні товариства. Водночас, за версією слідства, посадовець підписав із підрядником додаткову угоду про припинення договірних відносин, у якій сторони засвідчили відсутність взаємних претензій.

У прокуратурі вважають, що внаслідок таких дій приватне товариство безпідставно зберегло у своєму користуванні будівельні матеріали вартістю понад 615 тисяч гривень.

За попередніми підрахунками, державним інтересам завдано збитків на зазначену суму. Наразі триває досудове розслідування, під час якого правоохоронці встановлюють усі обставини справи.

Модератор

На Хмельниччині посадовця ДСНС підозрюють у завданні державі понад 615 тисяч гривень збитків

Джерело: ngp-ua.info

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua