вологість:
тиск:
вітер:
Золото, срібло і бронза: успіх нетішинських скелелазів на всеукраїнських змаганнях
Нетішинські скелелази вкотре підтвердили свою високу спортивну майстерність, успішно виступивши на Всеукраїнських змаганнях з болдерингу серед юнаків та молоді, що відбулися у Кам’янці-Подільському.
Вихованці гірського клубу «Вершина» , який очолює працівник Хмельницької АЕС Олександр Веремійчук , вибороли одразу кілька нагород, продемонструвавши відмінну фізичну підготовку, витривалість і прагнення до перемоги.
Переможцями у своїх вікових категоріях стали Владислав Касянчук та Вікторія Мучак . Окрім золотої нагороди, Владислав виконав норматив кандидата у майстри спорту України.
Срібну медаль здобув Володимир Соболєв , який вкотре підтвердив стабільність своїх результатів на всеукраїнському рівні. Бронзовим призером став Григорій Федас.
Успішний виступ нетішинських спортсменів став ще одним підтвердженням системної роботи гірського клубу «Вершина» та професійної підготовки його вихованців.
Наразі спортсмени вже розпочали підготовку до наступного етапу Всеукраїнських змагань з болдерингу, який відбудеться у вересні. Попереду на них чекають нові старти та нові можливості для підкорення спортивних вершин.
Джерело: netishyn.city
Новини рубріки
У Хмельницькій ОВА провели нараду щодо розвитку агропромислового комплексу області
25 червня 2026 р. 20:17
Городоцька громада приймала представників пілотних громад у межах програми «Ти як?»
25 червня 2026 р. 19:17