На Хмельниччині 8-річний хлопчик потрапив до реанімації після падіння з електросамоката

26 червня 2026 р. 14:40

26 червня 2026 р. 14:40


У Хмельницькому районі восьмирічний хлопчик зазнав серйозних травм після падіння з електросамоката. Дитину госпіталізували до реанімаційного відділення Хмельницької міської дитячої лікарні.

Подія сталася 25 червня близько 17:30 у селі Копистин. За попередньою інформацією, хлопчик рухався електросамокатом вулицею Перемоги, однак не впорався з керуванням, упав та сильно вдарився головою.

Медики госпіталізували дитину до реанімації, де їй надають необхідну допомогу.

За фактом події слідчі Хмельницького районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за статтею 291 Кримінального кодексу України — порушення чинних на транспорті правил. Правоохоронці встановлюють усі обставини інциденту.

У поліції зазначають, що це вже другий випадок із початку місяця в Хмельницькому районі, коли дитина після поїздки на електросамокаті потрапляє до реанімації.

У зв’язку з цим правоохоронці закликають батьків не залишати дітей без нагляду під час користування електросамокатами, контролювати дотримання правил безпеки та використовувати захисне спорядження, зокрема шоломи.

Модератор

На Хмельниччині 8-річний хлопчик потрапив до реанімації після падіння з електросамоката

Джерело: ngp-ua.info

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua