На Черкащині підозрюють посадовця у незаконному видобутку граніту. Збитки оцінили у 42 мільйони

22 червня 2026 р. 15:39

22 червня 2026 р. 15:39


На Черкащині вручили підозру колишньому виконуючому обов’язки директора  через незаконний видобуток граніту. Збитки оцінюють у 42 мільйони.

Оновлюється…

На Черкащині підозрюють посадовця у незаконному видобутку граніту. Збитки оцінили у 42 мільйони

Джерело: 18000.com.ua