Працівники товариства на Черкащині грали у футбол і отримували зарплату, як робітники

25 червня 2026 р. 18:12

25 червня 2026 р. 18:12


Працівники товариства на Черкащині грали у футбол і отримували зарплату. Так завдали збитків на майже 1,1 мільйона

На Черкащині посадовця підозрюють у розтраті чужого майна. Сума збитків – майже 1,1 мільйона гривень.

Про це повідомили в Черкаській обласній прокуратурі.

Як йдеться в дописі, з 2019 до 2023 роки в одному з товариств Черкас сформували футбольну команду. За інформацією прокурорів, троє працівників однієї зі служб компанії, які були гравцями футзальної команди, не виконували обов’язки за місцем роботи.

Водночас вони залишалися оформленими у штаті товариства та отримували заробітну плату відповідно до займаних посад.

Загальна сума збитків – 1 042 381 гривня. Начальнику однієї зі служб товариства повідомили про підозру за ч. 4 ст. 191 (розтрата чужого майна) ККУ.

Нагадаємо, що за луганську «Зорю» гратиме Владислав Рибак з Уманщини.

Працівники товариства на Черкащині грали у футбол і отримували зарплату, як робітники

Джерело: 18000.com.ua