вологість:
тиск:
вітер:
Працівники товариства на Черкащині грали у футбол і отримували зарплату, як робітники
Працівники товариства на Черкащині грали у футбол і отримували зарплату. Так завдали збитків на майже 1,1 мільйона
На Черкащині посадовця підозрюють у розтраті чужого майна. Сума збитків – майже 1,1 мільйона гривень.
Про це повідомили в Черкаській обласній прокуратурі.
Як йдеться в дописі, з 2019 до 2023 роки в одному з товариств Черкас сформували футбольну команду. За інформацією прокурорів, троє працівників однієї зі служб компанії, які були гравцями футзальної команди, не виконували обов’язки за місцем роботи.
Водночас вони залишалися оформленими у штаті товариства та отримували заробітну плату відповідно до займаних посад.
Загальна сума збитків – 1 042 381 гривня. Начальнику однієї зі служб товариства повідомили про підозру за ч. 4 ст. 191 (розтрата чужого майна) ККУ.
Нагадаємо, що за луганську «Зорю» гратиме Владислав Рибак з Уманщини.
Джерело: 18000.com.ua
Новини рубріки
Три школи Черкащини увійшли до проєкту оновлення академічних ліцеїв
25 червня 2026 р. 17:55
На Черкащині майже сотня родин ветеранів і полеглих захисників отримали сертифікати на житло
25 червня 2026 р. 17:55