На Черкащині судитимуть осіб, які заробили на щебені 2,3 мільйона гривень

26 червня 2026 р. 17:27

26 червня 2026 р. 17:27


Щебеню на понад 2,3 мільйона гривень привласнили на Черкащині

На Черкащині протягом січня–травня 2023 року привласнили щебеневу продукцію на понад 2,3 мільйона гривень.

Про це повідомили в Черкаській обласній прокуратурі.

За інформацією слідства, заступник керівника одного з кар’єрів філії «ЦУП» організував відпуску щебеневої продукції поза обліком. Залучив до цього працівницю підприємства і співробітницю приватної фірми.

Продукцію оформлювали за підробленими накладними та надалі реалізовували, а отримані кошти розподіляли між учасниками.

Обвинувачені привласнили щебеневу продукцію на понад 2,3 мільйона гривень, а понад мільйон гривень легалізували, купивши мотоцикл преміумкласу. Право власності на транспорт оформили на підставну особу.

Обвинувачених судитимуть за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна) та ч. 2 ст. 209 (легалізація майна) ККУ.

Нагадаємо, що посадовця на Черкащині підозрюють у розтраті мільйона гривень на футзальну команду.

На Черкащині судитимуть осіб, які заробили на щебені 2,3 мільйона гривень

Джерело: 18000.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua