Ще шістьох захисників із Черкащини повернули з російського полону

26 червня 2026 р. 18:07

26 червня 2026 р. 18:07


Під час чергового обміну військовополоненими Україна повернула додому ще шістьох захисників із Черкащини.
Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Захисники увійшли до числа 160 українських військових, яких вдалося визволити з російської неволі.

Додому повернулися старший лейтенант Олександр Рощепій, сержант Валерій Кліщ, солдати Ростислав Кулик і Максим Литвин, старший матрос Анатолій Качур та матрос Андрій Мурзак.

Більшість звільнених військовослужбовців перебували в російському полоні понад чотири роки. Для їхніх рідних цей обмін став довгоочікуваною звісткою.

Ще шістьох захисників із Черкащини повернули з російського полону

Джерело: zmi.ck.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua