вологість:
тиск:
вітер:
Ще шістьох захисників із Черкащини повернули з російського полону
Під час чергового обміну військовополоненими Україна повернула додому ще шістьох захисників із Черкащини.
Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
Захисники увійшли до числа 160 українських військових, яких вдалося визволити з російської неволі.
Додому повернулися старший лейтенант Олександр Рощепій, сержант Валерій Кліщ, солдати Ростислав Кулик і Максим Литвин, старший матрос Анатолій Качур та матрос Андрій Мурзак.
Більшість звільнених військовослужбовців перебували в російському полоні понад чотири роки. Для їхніх рідних цей обмін став довгоочікуваною звісткою.
Джерело: zmi.ck.ua
Новини рубріки
У центрі Черкас сталася масштабна ДТП (ФОТО)
26 червня 2026 р. 17:57
Для реєстрації Старлінку його потрібно принести особисто, – черкаський ЦНАП
26 червня 2026 р. 17:57
На Черкащині чоловіка на надувному матраці віднесло на 400 метрів від берега
26 червня 2026 р. 17:39