Українці цьогоріч сплатили майже на 13% більше податку на нерухомість

23 червня 2026 р. 14:33

23 червня 2026 р. 14:33


Власники нерухомості у січні - травні 2026 року сплатили до бюджету 5,5 млрд грн податку на нерухоме майно; найбільше у столиці та Київській області.

Про це повідомляє пресслужба Державної податкової служби України , передає Укрінформ.

"За перші п'ять місяців 2026 року власники нерухомості сплатили 5,5 млрд грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це на 12,9% більше, ніж торік. Тоді бюджет отримав 4,9 млрд грн", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що найбільший внесок у наповнення місцевих бюджетів забезпечили власники нерухомості із мегаполісів та промислових регіонів: місто Київ – 1,1 млрд грн; Київська область – 612,8 млн грн; Дніпропетровська область – 564,8 млн грн; Львівська область – 539,5 млн грн.

Як повідомлялося, за перші чотири місяці 2026 року місцеві бюджети отримали 4,9 млрд грн податку на нерухоме майно , що на 14,5% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Українці цьогоріч сплатили майже на 13% більше податку на нерухомість

Джерело: ukrinform.ua (Економіка)