вологість:
тиск:
вітер:
Україна та Японія підписали меморандум про співробітництво у цифровій сфері
Про це повідомила пресслужба міністерства , передає Укрінформ.
«Україна та Японія розпочинають новий етап технологічного партнерства та запускають японсько-українську ініціативу цифрово-технологічного співробітництва. Відповідний меморандум підписали Міністерство цифрової трансформації й Міністерство економіки, торгівлі та промисловості Японії», - йдеться в повідомленні.
Наголошується, що нова японсько-українська платформа допоможе запускати спільні проєкти у сферах цифрових інновацій і технологій, залучати інвестиції та будувати системне партнерство між державами й бізнесом. Проєкт об’єднає досвід та експертизу обох країн, щоб створювати нові цифрові рішення й масштабувати їх на глобальні ринки.
Серед пріоритетних технологічних напрямів співпраці – розвиток штучного інтелекту, роботизація та робототехніка, кіберзахист, безпілотні системи, розвиток цифрової інфраструктури та ІТ-індустрії.
Як повідомлялося, державні цифрові сервіси України отримали премію CitizenTech Award, яка визначає лідерів та організації, що формують майбутнє технологій та мають найбільший вплив на світову екосистему.
Фото: Мінцифри
Новини рубріки
Ця зима буде важкою, і ми повинні бути готовими, – Шмигаль
26 червня 2026 р. 03:01
Deutsche Bahn пропонує пасажирам повернення квитків, щоб не їхати у спеку
26 червня 2026 р. 02:22
Четвертий за потужністю НПЗ рф зупинив роботу після атаки БпЛА – ЗМІ
26 червня 2026 р. 02:07