Україна та Японія підписали меморандум про співробітництво у цифровій сфері

26 червня 2026 р. 04:29

26 червня 2026 р. 04:29


Мінцифри запускає японсько-українську ініціативу цифрово-технологічного співробітництва; нова платформа сприятиме розвитку спільних проєктів у сферах цифрових інновацій.

Про це повідомила пресслужба міністерства , передає Укрінформ.

«Україна та Японія розпочинають новий етап технологічного партнерства та запускають японсько-українську ініціативу цифрово-технологічного співробітництва. Відповідний меморандум підписали Міністерство цифрової трансформації й Міністерство економіки, торгівлі та промисловості Японії», - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що нова японсько-українська платформа допоможе запускати спільні проєкти у сферах цифрових інновацій і технологій, залучати інвестиції та будувати системне партнерство між державами й бізнесом. Проєкт об’єднає досвід та експертизу обох країн, щоб створювати нові цифрові рішення й масштабувати їх на глобальні ринки.

Серед пріоритетних технологічних напрямів співпраці – розвиток штучного інтелекту, роботизація та робототехніка, кіберзахист, безпілотні системи, розвиток цифрової інфраструктури та ІТ-індустрії.

Як повідомлялося, державні цифрові сервіси України отримали премію CitizenTech Award, яка визначає лідерів та організації, що формують майбутнє технологій та мають найбільший вплив на світову екосистему.

Фото: Мінцифри

Україна та Японія підписали меморандум про співробітництво у цифровій сфері

Джерело: ukrinform.ua (Економіка)

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua