вологість:
тиск:
вітер:
На Чернігівщині оголосили про обовʼязкову евакуацію з 12 прикордонних населених пунктів
У Чернігівській області рада оборони на запит військових ухвалила рішення про обовʼязкову евакуацію з 12 прикордонних населених пунктів із 1 липня.
Про це очільник обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус повідомив у “Фейсбуці”.
Ідеться про Прибинь, Шишківку та Рудню Корюківської територіальної громади, Лемешівку й Мощенку Городнянської громади, Воробʼївку, Камінь, Камʼянську Слободу, Карабани та Чайкине Новгород-Сіверської громади, Газопровідне й Олександрівку Семенівської громади.
Також є рішення про продовження заходів обовʼязкової евакуації із семи прикордонних сіл, де її оголошували взимку. Ідеться про населені пункти Сновської, Городнянської, Новгород-Сіверської та Семенівської громад: Гірськ, Берилівку, Бучки, Грем’яч, Будо-Воробʼївську, Костобобрів і Залізний Міст. Охочі жителі тоді виїхали, решта писали відмови.
«За даними громад та РВА, у всіх цих населених пунктах досі залишається близько тисячі жителів. Серед них – 120 дітей», – зазначив Чаус.
Він наголосив, що алгоритм дій уже напрацьований. Жителів поінформують про місця збору. Усі необхідні служби задіяні. Є затверджені евакуаційні маршрути й транспорт. Розселення людей – обовʼязкова умова.
«Місця для тимчасового проживання будуть забезпечені. Евакуацію маємо завершити за два місяці», – заявив голова ОВА.
Джерело: volynonline.com
Новини рубріки
Педагоги Луцької громади вивчали нові методи та інструменти роботи з молоддю
25 червня 2026 р. 10:34
На Волині хочуть збудувати свинарський комплекс: кличуть на обговорення
25 червня 2026 р. 10:31
Небезпека на дорозі: з початку року на Волині виявили майже 2 тисячі п'яних водіїв
25 червня 2026 р. 10:31