На Волині незаконно передані понад 32 гектари земель лісгоспу повернули державі

26 червня 2026 р. 14:19

26 червня 2026 р. 14:19


Господарський суд Волинської області повернув державі понад 32 гектари земель лісогосподарського призначення. Прокуратура довела, що ділянки незаконно вилучили з лісового фонду та передали у комунальну власність як землі сільськогосподарського призначення. Суд повністю задовольнив позови Луцької окружної прокуратури.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики обласної прокуратури.

Прокурори з'ясували, що земельні ділянки, що перебували у користуванні державного лісогосподарського підприємства, на підставі незаконних розпоряджень органів влади та наказів Головного управління Держгеокадастру у Волинській області були неправомірно інвентаризовані як землі сільськогосподарського призначення, вилучені з лісового фонду та передані у комунальну власність.

У суді прокурори домоглися повернення земельних ділянок державі.

На Волині незаконно передані понад 32 гектари земель лісгоспу повернули державі

Джерело: vsn.in.ua