вологість:
тиск:
вітер:
На Волині незаконно передані понад 32 гектари земель лісгоспу повернули державі
Господарський суд Волинської області повернув державі понад 32 гектари земель лісогосподарського призначення. Прокуратура довела, що ділянки незаконно вилучили з лісового фонду та передали у комунальну власність як землі сільськогосподарського призначення. Суд повністю задовольнив позови Луцької окружної прокуратури.
Про це повідомляє відділ інформаційної політики обласної прокуратури.
Прокурори з'ясували, що земельні ділянки, що перебували у користуванні державного лісогосподарського підприємства, на підставі незаконних розпоряджень органів влади та наказів Головного управління Держгеокадастру у Волинській області були неправомірно інвентаризовані як землі сільськогосподарського призначення, вилучені з лісового фонду та передані у комунальну власність.
У суді прокурори домоглися повернення земельних ділянок державі.
- Волинській громаді повернуть майже 60 гектарів землі , за яку роками не платив орендар
- На Волині понад 22 гектари земель природного парку незаконно здали під агровиробництво
- На Волин і селищна рада незаконно видобула підземні води на понад 180 тисяч гривень
Джерело: vsn.in.ua
Новини рубріки
У Ковелі за 87,5 мільйона гривень продають великий холодильний склад
26 червня 2026 р. 15:17
Від електромонтера до командира аеророзвідки: історія прикордонника з Волині
26 червня 2026 р. 15:17