вологість:
тиск:
вітер:
Футболісти з Південноукраїнська здобули бронзу чемпіонату області, а їхній голкіпер став найкращим
Футболісти південноукраїнського «Олімпа» вікової категорії U-12 здобули бронзові нагороди у Вищій лізі Чемпіонату Миколаївської та Херсонської областей. Фінал змагань відбувся 9 червня у Миколаєві. Про це повідомив журналістів ЮжкаNews.City тренер команди Володимир Ясуник.
Цей великий марафон розпочався ще у вересні минулого року. Тоді, на старт турніру вийшли 20 команд. Боротьба була запеклою, і до фінальної стадії у Миколаєві пробилися лише чотири найсильніші колективи.
Автор:
Володимир Ясуник
Серед лідерів опинилися і наші південноукраїнці - хлопці 2014-2015 років народження.
Автор:
Володимир Ясуник
Юні південноукраїнці виклалися на повну та застрибнули на третє місце п'єдесталу. Попереду опинилися лише суперники з СДЮСШОР Миколаїв та первомайського «Вікторі». Четверту сходинку посіла миколаївська ДЮСШ №5.
Автор:
Володимир Ясуник
Окремою зіркою турніру став голкіпер «Олімпа» Даня Килівник. Хлопець продемонстрував неймовірну надійність у рамці воріт. За таку гру він отримав індивідуальну нагороду та звання найкращого воротаря чемпіонату.
Найкращий воротарь чемпіонату Даня Килівник
Автор:
Володимир Ясуник
Команда повертається додому з перемогою. У їхніх руках - заслужений кубок, медалі та нові м'ячі від Української асоціації футболу. Нагороди призерам вручали керівники футбольної асоціації Олександр Балакін, Вадим Радіола та Людмила Діброва.
Автор:
Володимир Ясуник
Джерело: yuzhkanews.city
Новини рубріки
Первомайські депутати планують звернутися до Президента, ВР та Уряду щодо підтримки військових
25 червня 2026 р. 09:36
«Шахеди» та FPV-дрони атакували Миколаївщину: пошкоджено будинок і АЗС
25 червня 2026 р. 09:23
Від фейків до фактчекінгу: команда Гард.City говорила зі студентами про відповідальність медіа
24 червня 2026 р. 19:32