Тарифи зростуть: жителів Тернополя до кінця червня просять подати правдиві показники лічильників на воду

23 червня 2026 р. 11:55

23 червня 2026 р. 11:55


Мешканців міста Тернопіль просять до 30 червня подати правдиві показники лічильників на холодну та гарячу воду.

Очікується, що з першого липня тариф на водопостачання у Тернополі зросте у більш як два рази.

"До уваги тернополян! Просимо всіх споживачів ретельно проконтролювати подання показників індивідуальних лічильників наприкінці червня. Адже якщо на початку липня тариф на воду та стоки переглянуть, працівникам «Тернопільводоканалу» важливо правильно вирахувати обсяги споживання води, особливо у багатоквартирних будинках, - наголошують комунальники . - Закликаємо голів ОСББ та активних мешканців багатоповерхівок передати правдивий показник, зробити фотофіксацію даних квартирного лічильника, а також нагадати про цей обов'язок сусідам".

У такий спосіб хочуть забезпечити максимально точні нарахування абонентам і провести розділення між періодами різного тарифу.

Тарифи зростуть: жителів Тернополя до кінця червня просять подати правдиві показники лічильників на воду

Джерело: ternopoliany.te.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua