Частина Криму знову залишилася без електрики через аварію

26 червня 2026 р. 20:01

26 червня 2026 р. 20:01


У тимчасово окупованому Криму в п'ятницю, 26 червня, зафіксовано масштабне знеструмлення через аварію на електромережах.

Частина Криму знову залишилася без електрики через аварію

Без електропостачання залишилися Євпаторія, Саки, Сімферополь, а також смт Заозерне та смт Роздольне. Крім того, частково знеструмлені Сімферопольський, Роздольненський, Сакський та Бахчисарайський райони.

Загалом, за даними «Крименерго», аварія призвела до відключення електрики приблизно в 60 населених пунктах півострова.

Нагадаємо, що Сили оборони України протягом останніх тижнів посилили атаки на військові та логістичні об'єкти окупантів у Криму. Внаслідок ударів СБС та СБУ на півострові фактично закінчилося пальне та виник дефіцит продуктів. Люди масово виїжджають з території Криму.

Варто зазначити, що з 13:00 26 червня на території тимчасово окупованого Криму та Севастополя ввели режим надзвичайної ситуації регіонального характеру.

Раніше президент Володимир Зеленський заявив , що операції Сил оборони України, зокрема в Криму, ретельно прораховані. За словами Зеленського, за умови підтримки партнерів Київ зможе створити для росії умови, за яких вона буде змушена обрати мир.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

Частина Криму знову залишилася без електрики через аварію

Джерело: www.slovoidilo.ua (Економіка)